15 вересня 2015 / Весільний каталог "Пара молода"
Надія Гураль на обкладинці весільного каталогу "Пара молода".
23 серпня 2015 / Інтерв`ю для журналу CityLife
Коли талант поєднується з вродою.
11 серпня 2015 / Інтерв`ю для весільного порталу "Пара Молода"
Надія Гураль: «Наречена» - та, що призначена долею»
 
Інтерв`ю для весільного порталу "Пара Молода"
11 серпня 2015


Співачка Надія Гураль нещодавно презентувала пісню «Наречена». Як зізнається авторка, така композиція є дуже доречною у репертуарі, адже її часто запрошують з виступами на весілля. Однак головною причиною появи цієї пісні є, все таки, не її прогнозована популярність серед наречених. Композиція виникла як наслідок особистісних хвилювань та емоцій...


- Як правило, молодята для свого першого подружнього танцю обирають пісню "На край світу за тобою піду". Щоразу, коли я її виконую, дивлюся на закохану і щасливу пару - і мене переповнюють емоції. У цю мить здається, що увесь зал просто наповнюється коханням і трепетом наречених. Саме такі моменти й надихають на творчість. Я дуже сподіваюся, що моя нова пісня "Наречена" також припаде до душі закоханим, - розповідає співачка.

Надія Гураль є автором текстів і музики до більшості своїх пісень. Та для того, щоб все вдалося, потрібна муза, каже вона.

- Зазвичай спочатку я придумую мелодію, а вже потім пишу текст. Написанню тексту я приділяю багато уваги, бо хочеться, щоб слова пісні були водночас і прості та легкі для запам'ятовування, і вишукані та щирі, щоб торкали серце. Інколи процес написання пісні в мене затягується надовго. Часом напишу куплет, приспів, а далі - не йде і все: слова не підбираються, муза «втікає». Тоді я просто відкладаю свій записничок до наступного приливу натхнення. В мене є досить багато таких недописаних пісень, які ще чекають свого часу. Якщо змушувати себе щось придумати, то пісня виходить нещирою і слухачі це відчувають.

У доробку співачки є також пісні і на готові тексти. Зокрема, "Чари осені" і "Чужина" написані на слова хорошого друга Надії - Богдана Коваля.

- Я просто в захваті від його поезій. Мені надзвичайно подобається наша співпраця і, думаю, вже скоро можна буде почути наші нові спільні творіння, - зауважує дівчина.
Загалом у піснях Надії Гураль чимало особистого, чи не всі пісні - про кохання. Щодо пісні «Наречена», яку Надія Гураль презентувала нещодавно, то вона також присвячена ніжним почуттям.

- Я намагалася словами передати те, що відчуваю до дорогої мені людини. Написала пісню дуже швидко - за один вечір. Це той рідкісний випадок, коли пісня з'являється від початку до кінця так, ніби хтось наспівує її зверху. Можна сказати, що ця композиція - це освідчення в коханні з маленьким натяком: "...я буду твоя, бо я твоя наречена". Хоча, пишучи ці рядки, я не думала про наречену у весільній сукні та фаті, бо в ці слова вклала трошки інший зміст: наречена - та, що призначена долею. Тому свою нову пісню я присвячую усім закоханим парам і не важливо, буде у вас весілля чи не буде. Якщо вам судилося бути разом, якщо між вами справжні почуття, взаємоповага і довіра, то й ваше спільне життя буде довгим і щасливим, - вважає співачка.

Зйомок відео на цю пісню Надія Гураль наразі не планує, хоча зробила тематичну фотосесію, результат якої можна побачити у своєрідному кліпі, який змонтував власноруч обранець співачки.

- В організації фотосесії мені допомогли мої друзі - команда професіоналів «Арт-Центру», а саме: фотограф Вілена Орловська, візажист Вікторія Магдич та перукар Наталя Стецина. Місце зйомки ми вибрали дуже красиве, романтичне, казкове і навіть містичне - Підгорецький замок. Люди кажуть, що вночі тут можна зустріти привид Білої Пані. Ми, правда, до ночі не добули, але встигли зустріти декілька панянок в білих сукнях, які теж там фотографувалися зі своїми нареченими. До речі, за свою чудову сукню хочу подякувати весільному салону «Елана». Ми з моїм коханим вирішили не робити весілля, та завдяки вам я відчула себе справжньою нареченою. А усім читачам порталу «Пара молода» раджу: не бійтеся одружуватись, бо, як кажуть, з весілля все тільки починається...

Кохайте, цінуйте й бережіть один одного і нехай ваше життя буде наповнене радістю й теплом, приємними подіями, добрими людьми та вірними друзями. А до весілля готуйтеся разом з порталом «Пара молода», адже тут є все для організації найкращого весільного торжества!


Текст: Ольга Терещук, весільний портал «Пара молода»