Буду рада почути Ваші відгуки та пропозиції:
* Ваше ім'я:


Ваш e-mail:


* Повідомлення:


* поля обов'язкові для заповнення

* Введіть код на малюнку:


   
22 березня 2014 / 14:59
Доброго дня! Надія, я дуже вдячна Вам за такі чудові пісні, які дуже близькі серцю, милозвучні, душевні. Скажіть, будь ласка, де можна знайти мінус пісні "Рідне місто"? Тому що я мрію завспівати її на випускному в коледжі, в своєму місті, яке для мене дуже рідне і неповторне.
27 лютого 2014 / 22:24
Привіт)Напишіть будь-ласка пісню про місто Турка це Львівська область))Буду рада...я виконала майже всі ваші пісні бо я також співаю дуже всі сподобались.
5 листопада 2013 / 12:24
Добрый день, Наденька! Планируете ли Вы в своём репертуаре написать и исполнить песни на русском языке? Спасибо.
Надія Гураль:
Добрий день, Костя! Поки що не планую... наразі пишу свої пісні рідною українською мовою.
4 листопада 2013 / 23:1
Дуже сильно любимо Ваші пісні!!!!Любимо їх співати!!!! Скажіть будь-ласка де можна скачати Вашу фонограму пісні Рідне село, а то дав учениці розівчити, вона гарненько її вивчила а якісної фонограми я нажаль немаю!!!!
Надія Гураль:
Дуже приємно, пане Андрій, Оригінальна мінусовка пісні "Село моє" є на моєму диску, попитайте в музичних магазинах.
12 вересня 2013 / 9:45
Доброго дня!
Дуже гарний голос, гарні пісні.
Хотілося б якимось чином мати мінусівку "Рідне місто", буду дуже вдячний
9 вересня 2013 / 13:36
У Вас дуже чарівні пісні, музика, слова, голос...Мені дуже запала пісня на хвилину залишись...кожень день собі її наспівую....але мінуса ніде немає і на дискові також....чи не могли б ви його виставити? дуже Вас прошу
4 вересня 2013 / 23:48
Привіт, Надія.. Ви маєте дуже гарний голос... Ваша пісня" Село моє" мені дуже зподобалась... Але халепа...В інтернеті ніяк не можу знайти ноти до цієї пісні, але так хотілосьби правильно її вивчити , а не на слух.... Якщо можете, то скиньте мені в електронку... Звичайно ви не зобов"язані це робити, але я дуже хотілаби мати їх.. Дякую вам за таку піснюю... Вона чудова, а ваш голос, це колисова для душі)))) Кар"єрного росту вам))
3 вересня 2013 / 8:0
Добрий день. Ваші пісні пані Надія пробуджують у мені якусь невідому мені нотку моєї душі. Пісня ваші зачіпають усі струни мого серця. Дякую вам за вшу творчість.
30 серпня 2013 / 11:54
Доброго дня Надія! підкажіть будь-ласка де можна знайти мінус до піні Рідне місто. Щиро вам дякую!
29 серпня 2013 / 10:15
Пані НАДІЄ! Мені дуже подобаються Ваші пісні. Вони щирі і милозвучні, тому їх хочеться співати знову і знову. Я дуже люблю свій рідний край,українську мову і рада,що в нас є такі люди ,як Ви--патріоти в душі і на ділі. Я мрію з Вами познайомитись і побувати на Вашому концерті.
2/6