Буду рада почути Ваші відгуки та пропозиції:
* Ваше ім'я:


Ваш e-mail:


* Повідомлення:


* поля обов'язкові для заповнення

* Введіть код на малюнку:


   
5 вересня 2015 / 22:24
Чудове виконання,приємна зовнішність)))
30 червня 2015 / 14:49
Доброго дня!!! Якщо чесно то я зовсім не давно знайшла ваші пісні!!!))) на сам перед вразило те що ви співаєте рідною мовою!!!Дуже дякую за ваші чудові пісні і любов до рідної мови!!! хочу у вас запитати де можна знайти мінус до пісні віночок? надзвичайно гарна пісня і виконання!!!
7 квітня 2015 / 19:30
Дуже подобаються ваші пісні))) підскажіть де можна знайти мінусовки до пісень "Чужина" і "Рідне місто".
8 серпня 2014 / 12:54
дуже гарно співаєте,і подобаються ваші пісні))
Надія Гураль:
Дякую, Вікторія))
17 липня 2014 / 10:13
Дорога наша Надійко! Дуже захоплюємося Вашою творчістю, Вашими піснями, які наповнені щирістю, радістю і завжди дарують позитивні емоції! Бажаємо і надалі радувати нас, Ваших прихильників, гарними піснями. Маємо одне питання до Вас: чи розглядається пропозиція подарувати нам хороший настрій Вашим виступом на нашому весіллі в листопаді? Чи Ви практикуєте такі "концерти" на весіллях? (можливо+танц.колектив чи Ваш ведучий-тамада) Якщо так, то напишіть про вартість і, взагалі, про таку можливість. Дякуємо. Ми Вас любимо!!!
Надія Гураль:
Щиро дякую, пані Галина, за Ваші теплі, щирі слова))) Так, я звісно практикую виступи на весіллях та ювілеях і буду рада завітати і на Ваше свято))
3 липня 2014 / 16:9
Ви дуже гарно співаєте))Я також маю непоганий голос(так говорять люди),і дуже хочу бути похожою на вас.Стараюсь стати не тільки відомою,але й такою красивою як ви)???
Надія Гураль:
Дуже приємно, Ілона, я Вам щиро бажаю успіхів у цій нелегкій справі, наполегливості, впевненості в собі та натхнення!
29 травня 2014 / 19:51
Доброго дня, Надія Гураль. Мені дуже подобаються ваші пісні, вони пронизують то самого серця, деякі з них я навіть виконую. Мені дуже сподобалась пісня "На хвилину залишись", скажіть будь ласка чи можливо якось знайти мінус до неї? І як скме?Дякую.
22 березня 2014 / 21:54
Добрий вечір!!! Надя, скажіть будь-ласка, щоб запросити Вас до себе на святкування, потрібно звязатись з людиною Вашої команди, чи можна безпосередньо з Вами. Наперед дякую, буду чекати на відповідь...
Надія Гураль:
Мої вітання, Орест! Так, можна зі мною, тел. 067 717 46 47
22 березня 2014 / 14:59
Доброго дня! Надія, я дуже вдячна Вам за такі чудові пісні, які дуже близькі серцю, милозвучні, душевні. Скажіть, будь ласка, де можна знайти мінус пісні "Рідне місто"? Тому що я мрію завспівати її на випускному в коледжі, в своєму місті, яке для мене дуже рідне і неповторне.
27 лютого 2014 / 22:24
Привіт)Напишіть будь-ласка пісню про місто Турка це Львівська область))Буду рада...я виконала майже всі ваші пісні бо я також співаю дуже всі сподобались.
1/6